Holky, přijdťe si zacvičit v malé skupince! Vyzkoušejte odpolední MINISKUPINOVKU! Nabízím první termíny. 

 

 1. Zvolte styl tréninku
 2. Zvolte termín – 24.10., 28.10.
 3. Napište mi, jaký ČAS preferujete – 17, 18, 19, 20 h 
 4. Cena lekce jen 250,- Kč
 5. 4 ženy – 1 trénink

 

    Místo rezervujte předem via FB, IG nebo email info@nataliegubelova.cz

    U každého stylu tréninku najdete níže popisky; abyste věděla, na co se těšit

   Z čeho můžete vybírat?

 • FULLBODY Metabolický kondiční trénink s vahou vlastního těla pro začátečníky
 • FULLBODY Metabolický kondiční trénink s vahou vlastního těla pro odvážné
 • CORE trénink zaměřený na stabilizaci a zpevnění středu těla jako prevence před zraněním a klíč k efektivnímu cvičení – začátečníci
 • CORE trénink zaměřený na stabilizaci a zpevnění středu těla jako prevence před zraněním a klíč k efektivnímu cvičení metabolickým způsobem – středně pokročilí až pokročilí
 • Metabolický kondiční trénink se zaměřením na spodní polovinu těla
 • CARDIO trénink
 • LOW IMPACT FULLBODY trénink

FULLBODY Metabolický kondiční trénink 

Trénink za účelem posílení celého těla, zrychlení metabolismu a získání té nejlepší kondice – postupně procvičíte celé tělo za pomoci těla vlastního. Ze série jednoho cviku co nejplynuleji přecházíme do série cviku dalšího a vytváříme například trénink kruhový. Tím zajistíme intenzitu  potřebnou k co největší efektivitě cvičení. 

Metabolický kondiční trénink se zaměřením na spodní polovinu těla

Trénink za účelem posílení spodní poloviny těla metabolickým způsobem – při cvičení zapojujeme více svalových partií, abychom spálily co nejvíce kalorií. Zaměřujeme si při tom ale primárně na posílení svalů spodní části těla.

CORE trénink

Během tréninku se zaměřujeme na posílení středu těla, tedy ramen, břicha, zad a hýždí. Silný střed těla je základem efektivního a bezpečného cvičení.

CARDIO trénink

Cardio tréninkem chápeme cvičení, díky kterému zlepšujeme kardiovaskulární systém, tedy zdraví srdce a plic zvýšením tepové frekvence. Díky rychlému, nikoli pomalému dlouhému cardiu spálíte velké množství kcal, a neztratíte svalovou hmotu. 

fullbody LOW IMPACT 

trénink bez hopsání 🙂 Bolí vás klouby, nechcete při cvičení skákat, přesto se chcete zapotit? Vybrala jste si správně. Trénink je uzpůsoben tak, abyste, i přes dostatečnou intenzitu cvičení potřebnou k dosažení vašeho cíle, nepřetěžovala klouby!

Nabízím vám ten nejefektivnější způsob, jak zhubnout, zatímco si zachováte a budujete svalovou hmotu a spalujete i dlouho po cvičení. Proto se snažím tréninky vytvářet tak, abyste trvale zrychlily svůj metabolismus a dostaly se co nejrychleji do kondice! I když si vyberete trénink kondiční, díky modifikacím jednotlivých cviků se můžete v případě potřeby vyhnout skákání atd.

Lekce jsou uzpůsobeny dle náročnosti a vašich potřeb. Díky mnoha modifikacím jednotlivých cviků se nemusíte bát, že trénink nezvládnete.

Nikdy jste necvičila? Začněte od nuly. Ráda pro vás vytvořím Úvodní začátečnickou lekci – *jak se naučit efektivně pracovat se svým tělem; Pojďte se naučit správnému postoji při cvičení a základním cvikům ještě předtím, než se do toho vrhnete po hlavě.

Pokud se vám uvedené časy a datumy nehodí, kontaktujte mě, prosím, a určitě najdeme společný čas. Stále také platí individuální osobní tréninky

V případě jakýchkoli dotazů jsem plně k dispozici.